Minuly tyzden som testovala konjakovu špongiu od značky #ebelin 😊😊😊 cena 2,89€
Je to čisto prírodný produkt obsahujúci koreňové vlákna rastliny konjak (pôvod Ázia), ktoré v suchom stave pripomínajú pemzu. Po Navlhčeni vodou, vlákna zmäknú a vytvoria špongiu. Mäkkú a príjemnú na dotyk .
Tento zázrak má jemnú štruktúru, premasíruje pleť a pomôže jej zbaviť sa nečistôt. Používa sa ako klasická kozmetická špongia, čiže odlíčim pleť, očistim ju čistiacim prípravkom a ten napokon zotriem touto hubkou, ktorú predtým necham nasiaknúť vodou alebo som pouzila
Peeling .😉 som max spokojná pouzivam naďalej a odporucam 🔝👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
#dm #testujem #odporucam
Tá hubka je super. Rada s ňou pracujem. Väčšinou si dám čistiaci krém a čistím pleť s hubkou 😊
ja som ju uz dvakrat hladala v DM a nenasla..aj som sa pytala predavaciek a tie mi ukazali uplne ine hubky...
Ja som tiež nenašla v DM
Prosim ta, kupovala si ju v AT? V ktorom sektore ju najdem? Dakujem 🙂
prosím vás, to je na jednorázové použitie?
@tucniacka1 nie. Píšu, že po 2-3 mesiacoch by sa mala vymeniť. Tiež odporúčam.
Na Slovensku sa už nepredáva...
@lumasa preco?ja som ju kupovala mesiac dozadu,este mali dost,uz sa ani nebude?
@janula2063 ževraj už sa len dopredavaju zásoby...
@tucniacka11 nie da sa použiť viac krat ale samozrejme ako každú inú špongiu treba meniť 😉
Dnes mi to povedali, že ju nemajú ani v ponukovom liste a tým pádom ju nemajú ako objednať...
Aj mne povedali v predajni v Piestanoch, ze sa uz nebude dat objednat, ze ju vyradili z predaja, ale nevedeli mi povedat preco. Tak som objednala z Tchiba a som max. spokojna..
@zuzulkafazulka1409 ja som ju dnes kúpila v predajni v PN a mali ich tam ešte kopec
@zuzulkafazulka1409 urcite su aj budu a dokonca viac druhov nie len konjakova 🙂
@zuzulkafazulka1409 tu pise kocka ze v PN v kocke ich maju plne regale 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/8547/recenzia-o...
@acernas jeeej super, tesim sa, urcite pojdem kuknut. Dakujem za info 😉
@zuzulkafazulka1409 za malinko pevne verím ze zoženies 😉
Kocky ako to prosim čistíte?? 😊 Dakujeeem

To vyskúšam aj ja 😊 Píšem si na zoznam 😊