Myslím, že toto video by tu malo byť zavesené hneď na úvode po otvorení MK .
Komentár bol odstránený
Ži a nechaj žiť 🙂, každý má svoju pravdu ....
2. máj 2017
tak toto je top 😀 kto je lepsia matka ? 🙂 lepsi rodic... a pritom tie deti za to nemozu akych maju rodicov 😀
2. máj 2017
Reklama perfektna a suhlasim... mala by byt hned v uvode po prihlaseni na konika - usetrilo by sa mozno mnohych ustipacnych poznamok a veru mas pravdu
@acernas nikto nema pravo sudit ak druhi robia jednu vec roznym sposobom...
2. máj 2017
alebo umelo pridávať pod každý stret a boj 🙂
2. máj 2017
acernas
autor@alexadra001 😄😄😄 👍🏻
2. máj 2017
Pecccckaaaa,fakt pravdive
15. máj 2017
Nádherná reklama a tak pravdivá 😍😘