Najlepsi štetec aky som doteraz mala !!! Jemnučky, hustý a hrubý perfektne nanáša Puder 👍🏻👍🏻👍🏻 a lak na nechtiky od essence krasna letná farba a tiez dalsie dva od #she_stylezone 😍😍😍 #odporucam všetkými desiatimi 😉 #dm
Cena stetca? Dakujem 🙂
Môžem poprosiť číslo alebo názov laku na nechty Essence , veľmi pekný odtieň 🙂
Ja som pokúpila asi 20 ks lakov ( nie naraz ) od Essence Gel lak a Adel mi ich skovala a neviem ich najsť tak musím znova nakúpiť 🙂
Prosim, aká je cena na ten štetec?
U nas taky stetec nemaju.. vsetko take tenke a to uz dost dlho chodim a hladam takyto ☹
@blondik85
@dominikanika06 je to 02 a summer kinda girl
Aj sa som uz hladala ten stetec viac krat a stale nic ☹
aj ja chcem ten štetec...
kočky ten lak maju aj na svk ja som bola v 3dm a nemaliii hooo





Essence je aky nazov odtienu? 🙂