@blbovina ani my..krasne 🙂
@blbovina
@pumpkincake tu velmi oslavujú narodenie bábätka aj ja som v práci dostala taku polienkovu tortu aj manzel plus peniažky malej je to ozaj pekne a mile gesto ❤️
Ja som akurat dnes bola v dmke nakupit veci na plienkovu tortu pre kolegu 😃😃😃 skoda, ze ma to nenapadlo, ked bol min.mesiac 20nasobok bodov 😕
@acernas no aj tu niekto oslavuje. Nam aani vlastna svokra a stara matka nic nedala ked sa jej vnucka narodila. Ani len sms , ze gratulujem alebo kvietok ci balik debilnych plienok... nicoveho nic
jé vy ste dostali toho zajka, čo máme aj my, malý ho pri zaspávaní nepustí z ruky, už máme druhého a už aj ten vyzerá strašne spratý 😀 ak ho natálka nebude chcieť mysli na nás 🙂
Aká náhoda že zrovna dm 😉
@lenushka058 mala ma týchto mojkacov uz velmi vela ak tvojmu malému urobi radost posli mi do IP adresu a ked budem na SR ti ho poslem 😉
@pumpkincake jaj toto je smutne velmi 😞😞😞 ked uz vlastná svokra neda nic 🙈 To ma moc mrzí .
@acernas ježiš to by bolo super, píšem ip 🙂
@acernas nuz no.. kazdi sme nejaki, ale je to smutne a ja som jej to aj povedala tak sa este dokazala aj urazit 😀
@acernas ja viem mne to nejak preskocilo a nechtiac som to napisala do inej spravi prepac :D
@romculiatko Oki v pohode tak som zmazala 😊😉
@acernas ok inak krasna torta :D
@romculiatko ďakujem 😊😉

Super, my sme od nikoho nic nedostali.