icon
1 / 1
avatar
10. mar 2020
avatar
acernas
autor

@speci_rodinka ľudia vykúpili antibakteriálne mydla a produkty. Všetko je dlhodobo vypredané.

10. mar 2020
avatar

Mne to pride smiesne. Ako fakt inokedy polka ludi nevedela ze cosi tale dxistuje a zrazu vypredane. Tak snadim to vydrzi uz do konca zivota.

10. mar 2020
avatar

No, ľudia objavili mydlo 🤦‍♀️ale ja už roky periem v tejto aviváži, lebo mam vážne problémy s pokožkou a teraz aj tú vypredali, lebo sa bohužiaľ volá dezinfekčná. Tak rozmýšľam, v čom budem prať 🙄

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

undefined@katelina77 ono vážne stačí tepla voda a mydlo a hlavne pravidelne dodržiavanie hygieny no. Snáď tento ošial rýchlo skončí

10. mar 2020
avatar

Baby....u nas deti v skole dostali za povinnost mat pri sebe vreckovky,ci dezinfekcny gel.....ked to dostalo zopar skol,tak jasne ,ze nie su....
Niet sa co divit.
A obyc.ludia ich tiez kupuju.

10. mar 2020
avatar

@dopolbokaodrata tiež ju používam,je fajn

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

undefined@dopolbokaodrata áno áno tuto používam aj ja. Ale dobrá je ešte tá detská bez parfumov 😉 denkmit

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

undefined@terezka1947 tak to áno to potom rozumiem

10. mar 2020
avatar

undefined@acernas Zalezi v ktorom meste,tu dnes dostali Dettol.

10. mar 2020
avatar

@acernas dnes som bola v dm, mali dettol, sanytol, jedine gél nemali 😉

10. mar 2020
avatar

Ja len pre info... To si nestačí poriadne umyť ruky akýmkoľvek iným mydlom???? Musí to byť dettol?

10. mar 2020
avatar

@fajnovka2 dettol je top značka preto halo okolo toho
Stačí klasické mydlo
A ako pozerám veľa ľudí si do teraz ruky žiaľ neumyvalo .. no čo už 🤷🏼‍♀️😂

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

@fajnovka2 nemusí byt naozaj stačí mydlo a teola voda

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

@niekto2hy tak je dobre ja som videla prázdno už minuly týždeň v Bratislave aj Trenčíne tiež na e-shope

10. mar 2020
avatar

Aj vitamín C je v DM vypredaný.

10. mar 2020
avatar

@lucikos práškový? Akurát ho dorazam 🙈 keď ho nekúpim, bude zle nedobre 🤣🤣

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

@lucikos áno aj ten

10. mar 2020
avatar

@angie227
@acernas
To som rada... Doma mám sanytol na podlahy, savo do WC, ale ruky si umývame akýmkoľvek mydlom viac krát denne, ja si myslím ze to stačiť musí. Baby Ďakujem za potvrdenie 😉

10. mar 2020
avatar

@matta308 áno, dnes v Žiline jedna pani predo mnou vzala posledný, mne už nezostal a to som tam kvôli nemu šla 🙂 ale našťastie ešte máme takmer celé balenie, tak hádam vydržíme, kým doskladnia

10. mar 2020
avatar

@lienka175 oh. No nám ešte snáď týždeň vydrží 🙂 potom snáď bude 🙂))

10. mar 2020
avatar

Ĺuďom z toho antb.mydla úplne zaje..lo na hlavy😏taký hon na mydlo jak keby sa doteraz nikto neumýval tvl toto už nemá hraníc🙈mydlo ako mydlo 🤷‍♀️doteraz to veĺa ludí asi nepoznalo keď padalo z regálov😏

10. mar 2020
avatar

Vitamín C som bez problémov kúpila v lekárni

10. mar 2020
avatar

@matta308 mas x c-vitaminov v lekarnach. V lekarenskej kvalite. Co riesis?

10. mar 2020
avatar

@viestta ďakujem za takú prudkú reakciu 😉 v lekárni som ešte C nekupovala. Kupujem ten z dm, lebo si ho viem dávkovať postupne počas dňa, tým že je práškový 😉

10. mar 2020
avatar

Aspoň sa konečne niektori ľudia naučia si umývať ruky

10. mar 2020
avatar

@terezka1947 tak nech zabezpecia, v synovej skole namontovali v piatok dezinfekcie do kazdej triedy, Herne, chodby, na vratnici, od vcera je aj tak zavreta

10. mar 2020
avatar

Dettol lroti korone tazko pomoze, treba detinfekcny gel aky maju v nemockach, to radsej si ruky vodkou nad 60% umyjte lebo toto pomoze, dettol nie, najdilezitejsie je umyvat si ruky mydlom a teolou vodou aspon 20-30 sekund a casto, dettol vam ruky maximalne prevonia

10. mar 2020
avatar

Silvi keby oen v DM, ale my sme dnesne doobedie s manzelom stravili zhananim profi detinfekcie a rusok do ambulancie. Z dvoch firiem sme vzali poslwdny kus a ruska su beznadejne vypredane. V dalsej firme mali asi 30% z toho co sme potrebovali a aj z toho nam boli ochotni predat iba urcite mnozstvo. Doma mame bezne sanytol, dettol v kabelkach, v aute, v prebalovacej taske a podobne... Cize to nebolo zhananie na poslednu chvilu v panike. Ale mam pocit ze keby sme sa zbadali o den neskor... Nic by sme nezohnali

10. mar 2020
avatar

@kaktus87 to maju aj u nas v kazdej triede.....ale musia mat este v taske aj toto

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

@levandullka mne minule kamoska písala že v lekárni stále vedľa pani ktorá povedala že ich ma doma pre istotu 3000ks 👀😒

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

@katelina77 súhlasím no

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

@bielavila súhlasím

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

@viestta asi ma len proste osvedčený práškový C ktorý nie je. To je všetko ;)

10. mar 2020
avatar

Mna celkom zaujima, ze az to cele prehrmi (co dufam, ze coskoro, nech uz nie su zbytocne obete 😔)ci sa ludia vratia k starym navykom umyt si ruky raz do dna 🤷🤦

10. mar 2020
avatar

Ani Bupi mydlo nieje? Alebo nejake bio :( dcera je alergicka a ostatne pripravky jej nerobia dobre.. nikde som nezohnala a uz sa nam minulo

10. mar 2020
avatar

@acernas Aj “vdaka” takymto ludom sa nemozu chranit ti, co to naozaj potrebuju 😕. Dufam ze tento nedostatok nebude trvat dlho 😕

10. mar 2020
avatar

@jinxixi23 a zuby len keď sa ide k zubárovi 😳

10. mar 2020
avatar
10. mar 2020
avatar

@acernas jeeej detoll...1chceemmmm🤩 dnes keby co bolo som nemohla 1posr..ny detoll kupit nahr.naapln..ktoru kupuujem xy rokov...hruuza

10. mar 2020
avatar

@dzanka123 moja reč :D pričom antibak mydlá práveže môžu obsahovať kadejaké rakovinotvorné sra*ky. Ide o to, ako dlho sa ruky umývajú. Niekde píšu, že 10, niekde 20 sekúnd minimálne. Ale obyčajné mydlo stačí. Ľudia, spamätajte sa!

10. mar 2020
avatar
acernas
autor

@jinxixi23 veď toto Evi :(

10. mar 2020
avatar

@acernas akoze u nas v praci sa mina mydlo rychlostou blesku, tiez pozerame s kolegom, ze WTF doteraz ludia robili? 🤦

11. mar 2020
avatar

Och, keby ľudia radšej trošku viac doma na zadku sedeli a nie že sú plnšie obchody ako predtým, lebo potrebujú vykúpiť aj to čo nikdy nepoužijú... Darmo zatvárajú školy, rušia podujatia, keď ľudia sa potom zgrupujú inde.

11. mar 2020
avatar

A pritom nic take ako antibakterialne mydlo neexistuje...je to pojem ktory je zakazane pouzivat kedze je zavadzajuci...moze byt dezinfekcny ale nie antibakterialny...a v suvislosti s danou situaciou nejde o typ mydla ale o spravne umyvanie ruk - aspon 20sek, aj pomedzi prsty, nechty, chrbat ruk...a nezabudat na palec...muz pracuje v nemocnici, tam maju niekeolkokrat rocne skolenie na.spravne umyvanie ruk

11. mar 2020
avatar

@jinxixi23
@jinxixi23 21dni treba na novy navyk. smad ti co uz zacali plus dva tyzdne karantena. nech im to ostane🙂

13. mar 2020