@speci_rodinka ľudia vykúpili antibakteriálne mydla a produkty. Všetko je dlhodobo vypredané.
Mne to pride smiesne. Ako fakt inokedy polka ludi nevedela ze cosi tale dxistuje a zrazu vypredane. Tak snadim to vydrzi uz do konca zivota.
No, ľudia objavili mydlo 🤦♀️ale ja už roky periem v tejto aviváži, lebo mam vážne problémy s pokožkou a teraz aj tú vypredali, lebo sa bohužiaľ volá dezinfekčná. Tak rozmýšľam, v čom budem prať 🙄
undefined@katelina77 ono vážne stačí tepla voda a mydlo a hlavne pravidelne dodržiavanie hygieny no. Snáď tento ošial rýchlo skončí
Baby....u nas deti v skole dostali za povinnost mat pri sebe vreckovky,ci dezinfekcny gel.....ked to dostalo zopar skol,tak jasne ,ze nie su....
Niet sa co divit.
A obyc.ludia ich tiez kupuju.
@dopolbokaodrata tiež ju používam,je fajn
undefined@dopolbokaodrata áno áno tuto používam aj ja. Ale dobrá je ešte tá detská bez parfumov 😉 denkmit
undefined@terezka1947 tak to áno to potom rozumiem
undefined@acernas Zalezi v ktorom meste,tu dnes dostali Dettol.
@acernas dnes som bola v dm, mali dettol, sanytol, jedine gél nemali 😉
Ja len pre info... To si nestačí poriadne umyť ruky akýmkoľvek iným mydlom???? Musí to byť dettol?
Aj vitamín C je v DM vypredaný.
Ĺuďom z toho antb.mydla úplne zaje..lo na hlavy😏taký hon na mydlo jak keby sa doteraz nikto neumýval tvl toto už nemá hraníc🙈mydlo ako mydlo 🤷♀️doteraz to veĺa ludí asi nepoznalo keď padalo z regálov😏
Vitamín C som bez problémov kúpila v lekárni
Aspoň sa konečne niektori ľudia naučia si umývať ruky
@terezka1947 tak nech zabezpecia, v synovej skole namontovali v piatok dezinfekcie do kazdej triedy, Herne, chodby, na vratnici, od vcera je aj tak zavreta
Dettol lroti korone tazko pomoze, treba detinfekcny gel aky maju v nemockach, to radsej si ruky vodkou nad 60% umyjte lebo toto pomoze, dettol nie, najdilezitejsie je umyvat si ruky mydlom a teolou vodou aspon 20-30 sekund a casto, dettol vam ruky maximalne prevonia
Silvi keby oen v DM, ale my sme dnesne doobedie s manzelom stravili zhananim profi detinfekcie a rusok do ambulancie. Z dvoch firiem sme vzali poslwdny kus a ruska su beznadejne vypredane. V dalsej firme mali asi 30% z toho co sme potrebovali a aj z toho nam boli ochotni predat iba urcite mnozstvo. Doma mame bezne sanytol, dettol v kabelkach, v aute, v prebalovacej taske a podobne... Cize to nebolo zhananie na poslednu chvilu v panike. Ale mam pocit ze keby sme sa zbadali o den neskor... Nic by sme nezohnali
@kaktus87 to maju aj u nas v kazdej triede.....ale musia mat este v taske aj toto
@levandullka mne minule kamoska písala že v lekárni stále vedľa pani ktorá povedala že ich ma doma pre istotu 3000ks 👀😒
@katelina77 súhlasím no
Mna celkom zaujima, ze az to cele prehrmi (co dufam, ze coskoro, nech uz nie su zbytocne obete 😔)ci sa ludia vratia k starym navykom umyt si ruky raz do dna 🤷🤦
Ani Bupi mydlo nieje? Alebo nejake bio :( dcera je alergicka a ostatne pripravky jej nerobia dobre.. nikde som nezohnala a uz sa nam minulo
@acernas Aj “vdaka” takymto ludom sa nemozu chranit ti, co to naozaj potrebuju 😕. Dufam ze tento nedostatok nebude trvat dlho 😕
@jinxixi23 a zuby len keď sa ide k zubárovi 😳
@dopolbokaodrata presne👍
Och, keby ľudia radšej trošku viac doma na zadku sedeli a nie že sú plnšie obchody ako predtým, lebo potrebujú vykúpiť aj to čo nikdy nepoužijú... Darmo zatvárajú školy, rušia podujatia, keď ľudia sa potom zgrupujú inde.
A pritom nic take ako antibakterialne mydlo neexistuje...je to pojem ktory je zakazane pouzivat kedze je zavadzajuci...moze byt dezinfekcny ale nie antibakterialny...a v suvislosti s danou situaciou nejde o typ mydla ale o spravne umyvanie ruk - aspon 20sek, aj pomedzi prsty, nechty, chrbat ruk...a nezabudat na palec...muz pracuje v nemocnici, tam maju niekeolkokrat rocne skolenie na.spravne umyvanie ruk


?