Nejde link
Prepáčte,
želaná stránka nie je aktívna.
Nejde to
Ani mne to nejde☹
Mne to nejde ani otvoriť ako to?
Aj ja sa chcem prihlásiť len to nejde ☹
@acernas mozem poprosit blizsie info? Vobec sa do toho nevyznam,ale zaujalo ma to. Co to obnasa? Dakujem velmi pekne.
Dufam ze ma vyberu😂
Kocky už funguje !!!! Ospravedlňujeme sa
@tobiaatomi ahoj všetko máš napísané tu https://m.dm-drogeriemarkt.sk/sk_homepage/krasa...
..už som skúsila toľko maskár z DM a ani jedna nebola taká, s ktorou by som bola na 100% spokojná...ale zapojím sa, možno raz naozaj sa k takej dostanem..😅
Uz som sa prihlasila😀
Zapojená , potešila by Ja nemám ani jednu domá
prihlasena, snad sa zadari 😉
Aj ja si prosiiiiim
prihlásená 🙂
kedy budem vediet ci som to stihla do tej 200-ky?
Ja ju mam a naozaj nepusta hrudky.
prihlasena 😝
Prihlásená ☺️
Boooze prepasla som to
ja uz som sa tiez prihlasila takze uz len cakat ci pride .. len dufam ze som nehlasovala dvakrat s nejakym casovym odstupom lebo ma hned vyradia /moja blba pamat ak si nezapisem 😀😝 //


Jeej , ja by som rada 😊 len mi nejde link:/