🙂Krásne napísane ;) veru dakujme🙏🏻, ze su ake su.... aj ked moji dvaja niekedy ako čerti 🙈😈
Je kuzelna 🙂
Ja tak hovorim mojej malej, ze z teba dama nebude, to ako dokaze grgat, tromfne aj stareho chlapa 😀 a modelecka z nej tiez nebude, za tie jej sunky, co by som jej v kuse bozkavala ☺
Ako robis prosim ta tie fotky? Neskutocne krasne a profesionalne... mala lezi na bielej plachte? A ako to robis s tym tienovanim? Nadhera
Silvinka nádherne si to napísala, 100% pravda, aj ja toho môjho Marka tak zbožňujem, že si myslím že sa už viac ani ľúbiť nedá a každým Ďalším dňom ho ľúbim viac a viac.
Presne toto isye aj napadlo ako 1 botka ze ako to robis s tymi fotkami, plachta ?prezrad triky 🙂 vo febr. Cakam bejby tak tiez nieco podobne by som aj ja chcela vytvorit Krasna babika🙂
Silvi nádherná je 🙂 tíško závidím...
@1botka27
@evinka1989 baby vobec nic špeciálne my mame na posteli bielu plachtu naťahovaciu na nej spíme 😉 tak ju tam mam vzdy . Treba denne svetlo a vela svetla a potom lepší fotak ja ako kedy toto je len iphonom fotené ale mam aj Nikon zrkadlovku . A potom este trosku presvetlim v programe Lightroom 😉😊 pekny dnik
@zuska_bluzka Zuzka dakujem a prajem nech aj tebe robi čoskoro bábätko radost . ❤️ dávno som o tebe nepočula verim ze Sa mas dobre 😉😊❤️
Krásne A výstižne napísané
Nadherne dievcatko 😍 a ako krasne ladi s tym rozkosnym zajkom 😘

😍 ah aj ja to chcem