Tiez sprchovy gel a aj dcera sa s nim rada umyva 🙂
Mam sprchac aj sprejik🙂Pre tie ktore lubia sladku vonu je to ako stvorene😉
Mam sprchac a je uplne 🔝🔝🔝
Aj ja mam sprchaaaaaac, super vôňa, lubim znacku Balea 😉🙂
Ovoniavala som, pre mna je az velmi sladka ta vona. Viac sa mi paci ta druha limitka, Viva Cuba zelena, tu som si uz aj kúpila 😉
Mame sprchac, hned dva, kupila som ja a kupila aj dcerka, sme sa smiali potom, ze mame rovnaky nos 😂
Mala som všetko na dovolenke bolo to super 🙂
Dakujem za tip, pojdem pozriet ten sprej. Lilly mi tu totiz cely den lieta a osviezuje seba aj vzduch melonovym z minulej sezony a jeho spotreba znacne vzrastla. 😀
vonia pekne, ale mne osobne len asi prvy tyzden, potom mi ta vona zacala vadit trosku, dost sladka... ale druha limitka Viva Cuba s limetkou, je lepsia, osviezujuca
ja mám všetky štyri veci čo sú na fotke, vonia to užasne a ja milujem kokos takže nebolo o čom 🙂
Aj ja mám sprcháč a je úžasný😊

Mám🙂 sprch. gél. Je fajn🙂