icon
avatar
acernas
Správa bola zmenená    19. máj 2017    

Úplne leto táto limitka čo poviete ? Máte niečo ? Napíšte mi čo sa oplatí a či ste spokojné 😉
Krásny horúci piatok prajem 🌞🌞🌞
#dm

avatar

Mám🙂 sprch. gél. Je fajn🙂

19. máj 2017
avatar

Tiez sprchovy gel a aj dcera sa s nim rada umyva 🙂

19. máj 2017
avatar

Mam sprchac aj sprejik🙂Pre tie ktore lubia sladku vonu je to ako stvorene😉

19. máj 2017
avatar

Mam sprchac a je uplne 🔝🔝🔝

19. máj 2017
avatar

Aj ja mam sprchaaaaaac, super vôňa, lubim znacku Balea 😉🙂

19. máj 2017
avatar

Ovoniavala som, pre mna je az velmi sladka ta vona. Viac sa mi paci ta druha limitka, Viva Cuba zelena, tu som si uz aj kúpila 😉

19. máj 2017
avatar

Mame sprchac, hned dva, kupila som ja a kupila aj dcerka, sme sa smiali potom, ze mame rovnaky nos 😂

19. máj 2017
avatar

Mala som všetko na dovolenke bolo to super 🙂

19. máj 2017
avatar

Dakujem za tip, pojdem pozriet ten sprej. Lilly mi tu totiz cely den lieta a osviezuje seba aj vzduch melonovym z minulej sezony a jeho spotreba znacne vzrastla. 😀

19. máj 2017
avatar
acernas
autor

@louise ten melón zbožňujem pripomína mi minuloročnú letnú dovolenku 🙂

19. máj 2017
avatar

vonia pekne, ale mne osobne len asi prvy tyzden, potom mi ta vona zacala vadit trosku, dost sladka... ale druha limitka Viva Cuba s limetkou, je lepsia, osviezujuca

20. máj 2017
avatar

ja mám všetky štyri veci čo sú na fotke, vonia to užasne a ja milujem kokos takže nebolo o čom 🙂

21. máj 2017
avatar

Aj ja mám sprcháč a je úžasný😊

25. jún 2017