Včera sme robili palacinky. Ak máte radi nové a iné chute, odporúčam palacinku natrieť arašidovým maslom a šípkovou natierkou. Naozaj výborná kombinácia 😊😋 mňam
#dm
Za nás katastrofálne sladká. Ostaneme pri rokmi rokucimi overonom sipkovom lekváre. Tom co každý z nás dostane v každom chorvátskom hoteli na raňajky. Poznám rodiny co si ho nosia z dovolenky na kila pre celú rodinu ako olivový olej.
22. jan 2020

Šípkovú som už mala, kúpim zasa, je výborná, a skúsim aj takto🤗🤗🤗