icon
1 / 1
avatar
11. nov 2016
avatar

Ďakujeeem 😍😍😍❤️

11. nov 2016
avatar

coze ? ja som vyhralalalaaaaa? 🙂 🙂 🙂, huraaaaaaaaaaa nesmierne sa tesim ♥ ♥, strasne moc dakujem ♥ ♥ ♥

sticker
11. nov 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@ladylili nebola si označena .. zachranila som ta 😂 inak by si to nikdy nezistila 😀

11. nov 2016
avatar

@hairnikol dakujem ti ❤️

11. nov 2016
avatar
acernas
autor

@hairnikol vdaka editácii textu som to mohla napraviť a označiť ju 😉 ale si super ze si takto hned zareagovala a pomohla ❤️

11. nov 2016
avatar

@acernas v pohode ved stane sa 🙂 hned mi to padlo do očí, Nikuš aj poznám (ladylili) .. 🙂 ..

11. nov 2016
avatar
acernas
autor

@maria263 Milá Mária , žiaľ nie je možné aby sa šťastie usmialo na všetkých a čo sa týka odloženia pečiatok nebolo by to férové voči ostatným keby to chcel takto každý odložiť. Ak budeš odcestovana skus nechať kartičku niekomu na koho sa môžeš spoľahnúť že pre teba pečiatky na predajni vyberie . Pekny deň želám

11. nov 2016
avatar

@acernas ved hej, ja viem 🙂 Ale výnimku spraviť mohli, chodím tam nakupovať veľmi často....zle som klikla na mobile a vymazalo môj komentár

11. nov 2016
avatar

Waaaa jak sa teším 😍 Ďakujem krásne ❤😘

11. nov 2016
avatar

Jéééj,dakujem,teším sa😘

11. nov 2016
avatar

Dakujeme krasne 👏😃😃🍾

11. nov 2016
avatar

👏👏👏👏☹

11. nov 2016
avatar

Jeeeej ďakujem

11. nov 2016
avatar

@acernas to vazne??? az mi slzicka dojatia vysla ❤ z celeho srdca dakujem, taketo keksikove peciatky bol moj sen, uz dlhsie som po nich poskulovala a nenapadne naznacovala mojmu "Jeziskovi" 🙂 tak este raz velka vdaka a isto pridam minimalne fotku nejakych susienok robenych pomocou tychto peciatok 🙂

11. nov 2016
avatar

@acernas proste dnes ste mi spravili Vianoce 😇❄

11. nov 2016
avatar

Inak ako sa taketo peciatky pouzivaju? Normalne spravim keksikove cesto a potom ho len opeciatkujem? Viem blba otazka

11. nov 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ďakujem 1000x - veľmi sme sa s drobcom potešili 🙂

11. nov 2016
avatar

@acernas dakujem, po tazkom dni v robote takato sprava potesila❤

11. nov 2016
avatar

NAOZAJ? Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ďakujem Vám z celého srdiečka, TEŠÍME SA!!! od dojatia mám slzy v očiach, 1x som niečo vyhrala a ešte tak kreatívny darček, teraz môžem svoje VIANOČNE pečenie skrášliť a moje 2 detičky my s tým veľmi radi pomôžu. Ešte raz ĎAKUJEM ❤

12. nov 2016