Vianočné pečivo si vďaka týmto krásnym pečiatkám skrášlia výherkyne @zlobricatka, @ladylili, @darina1952, @skeblicka77, @atelra, @embrance25, @bokifi, @dennkaa, @mamink_a_20, @jarjanulka
Žienky príjmite moju srdečnú gratuláciu 👏🏻verím, že výhra poteší a spríjemní tohtoročné predvianočné pečenie 😊😉 Poprosím Vás zaslať mi vaše adresy do IP .
Prajem pekný deň aj víkend !
#dm
Ďakujeeem 😍😍😍❤️
coze ? ja som vyhralalalaaaaa? 🙂 🙂 🙂, huraaaaaaaaaaa nesmierne sa tesim ♥ ♥, strasne moc dakujem ♥ ♥ ♥

@maria263 Milá Mária , žiaľ nie je možné aby sa šťastie usmialo na všetkých a čo sa týka odloženia pečiatok nebolo by to férové voči ostatným keby to chcel takto každý odložiť. Ak budeš odcestovana skus nechať kartičku niekomu na koho sa môžeš spoľahnúť že pre teba pečiatky na predajni vyberie . Pekny deň želám
Waaaa jak sa teším 😍 Ďakujem krásne ❤😘
Jéééj,dakujem,teším sa😘
Dakujeme krasne 👏😃😃🍾
👏👏👏👏☹
Jeeeej ďakujem
@acernas to vazne??? az mi slzicka dojatia vysla ❤ z celeho srdca dakujem, taketo keksikove peciatky bol moj sen, uz dlhsie som po nich poskulovala a nenapadne naznacovala mojmu "Jeziskovi" 🙂 tak este raz velka vdaka a isto pridam minimalne fotku nejakych susienok robenych pomocou tychto peciatok 🙂
@acernas proste dnes ste mi spravili Vianoce 😇❄
Inak ako sa taketo peciatky pouzivaju? Normalne spravim keksikove cesto a potom ho len opeciatkujem? Viem blba otazka
Ďakujem 1000x - veľmi sme sa s drobcom potešili 🙂
@acernas dakujem, po tazkom dni v robote takato sprava potesila❤
NAOZAJ? Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ďakujem Vám z celého srdiečka, TEŠÍME SA!!! od dojatia mám slzy v očiach, 1x som niečo vyhrala a ešte tak kreatívny darček, teraz môžem svoje VIANOČNE pečenie skrášliť a moje 2 detičky my s tým veľmi radi pomôžu. Ešte raz ĎAKUJEM ❤

@ladylili 😉