Žienky šup šup skúsiť šťastie o vianočný boxik 😉😊
Zaregistrujte sa a spríjemnite si predvianočný zhon kúzelným dm boxom. Formulár nájdete tu: https://www.dmbox.sk/dmbox/formular/vesele-vianoce. Veľa šťastia prajem !
#dm
...už som tam 🙂
Hotovo,snad sa stastie tentokrat usmeje 😇
Skúsila som🙂 a kedy bude žrebovanie?🙂
odoslané 🙂
Ďakujem ta tip, odoslané a možno sa šťastie usmeje 🙂
Zaregistrovana, dakujem za typ🙂
Mozno uz aj ja nieco konecne vyhram. Vzdy sa zapajam a stale nic
ja sa zapájam vždy, uvidím či sa usmeje šťastie teraz, najlepšie na tom sú tie krabice, sú vždy krásne a z tých sa najviac teším 🙂
Správne chápem, že po registrácii, si budem môcť box zakúpiť? kedy? A prosím ťa vieš mi povedať, čo všetko V tom boxe je?dakujem
ja nan stastie nikdy nemam, tak mozno tentokrat ;)
Hotovo..snad sa aj na mna usmeje konecne stastie😉skusam uz dlllho a zatial ma obchadzalo😕
Zaregistrovaná.Ďakujem.🙂
joooj baby zavidim vam ja sa bohuzial ako zamestnanec nemozem registrovat a tak by som chcela aspon raz....drzim palcuchy ❤
Baby,mne tam naskočilo že do súťaže sa dá prihlásiť len raz.....takže keď som skúšala šťastie pri inom boxe,tak pri ďalšom sa už nedá? 🙂

skusila som 🙂