Ahojte baby🙂dnes v telerane bola jedna baba co rozpravala ,ze recykluje oblecenie,spomenula aj,ze ak niekto ma nejake oblecenie co uz nechce,ze moze im ho priniest,ze niekde v BA je to,ze aj niekde do nejakeho nakupneho centra sa to moze nosit,neviete prosim vas kam sa to moze nosit,kde to je?dakujem
Aj zara berie ale nedáva ako protihodnotu nič. Potom v intimissimi bola tiež taká akcia za 5ks oblečenia dávali 10e poukážku, vraj teraz začiatkom roka by to malo byz znova
4. feb 2020
Teleráno som nevidela. Ale oblečenie sa dá priniesť aj do Nosené. Lepšie kúsky predávajú v sekaci, ostatné recykluju
www.nosene.sk
4. feb 2020
Viem že do H&M berú oblečenie a dostaneš za tašku myslím 1e poukážku