Ahojte dievčatá, chcem vás poprosiť aké dózy máte na múku, cukor,atď. kde sa zmestí celé kg. Foto poteší, ďakujem.
ada2007
autor@dennissa16 zmestí sa tam cele kg? To je tá najväčšia?
12. nov 2023
@ada2007 v tedi majú
12. nov 2023
12. nov 2023
Ikea
12. nov 2023
ada2007
autor@kikuska_wedge tieto sú krásne, zmestí sa tam cele kg? Ktoré sú to ?
12. nov 2023
Tuez mám z pepca, podobne ako na prvej fotke, ale s nerezový vrchnakom.
12. nov 2023
Tedi,Kik,Pepco.. vsade najdes
12. nov 2023
Ja man z tupperware. Poizeraj dozu minimalne 1.7l aby sa tam zmestilo cele kilo. Mensiu nie
13. nov 2023
13. nov 2023

Z pepca