icon

Ahojte,tie ktoré žijete v Londýne, aké tam má byť do konca týždňa počasie? Ďakujem

avatar

najdes aj na internete😄

5. mar 2024
avatar
ada2007
autor

@galioska áno, viem že nájdem aj na nete,ale už sa nám viac krát stalo,že keď sme pozerali u nás na Slovensku, tak ukazovalo úplne inak ako bolo keď sme tam prišli, tak preto, kto tam býva, že ako im to tam hlásia 😊

5. mar 2024
avatar

@ada2007 no tak to ms fuk, ja zijem v anglicku a pocasie sa meni z minutu na minutu, naj pozriet tesne pred odchodom😀 to je anglicko, dazdnik v ruke a teple oblecenie

5. mar 2024
avatar
ada2007
autor

@galioska super,ďakujem,som nevedela že tam žiješ 😊 vo štvrtok tam letí dcéra, má obavy, že im tam bude zima, keď budú celý deň behať po meste.

5. mar 2024
avatar
6. mar 2024
avatar

Je tu kosa, furt prší, všade blato, a fúka studený vietor. Teplota sa max vyšplhá do 10C cez deň, ale pocitovo 4C. Aj keď do konca týždňa by malo byť bez dažďa ešte to ani jeden deň nevyšlo 🤦‍♀️

6. mar 2024
avatar
ada2007
autor

@lucindamax to mi hovorilo viac ľudí, že im počasie nikdy nevyšlo, že z minúty na minútu sa to zmenilo, tak marec je celkovo ešte chladný, som hovorila,že máj by bol lepší 😊 ty si priamo z Londýna ?

6. mar 2024
avatar

@ada2007 trošku pod Londýnom, ale brat žije priamo tam.

6. mar 2024