Dievčatá, nemáte niektorá prosím recept na zemiakový šalát aký robia v Nosdsee reštaurácii čo je v nákupných centrách? Alebo aspoň niečo podobné, nejaký overený dobrý a chutný zemiakový šalát,ďakujem vám.
Aj ja sa pripnem;)
20. dec 2022
Ten kysly? My taky robievame na Velku noc - Zemiaky uvarene v supke, cibula, kysla uhorka a kysla zálievka (uvarim ocot, cukor, sol a vodu, pridavam podla toho aky mokry ho chcem).
20. dec 2022
Pozri smyklavy salat na gugli
20. dec 2022
Tento šalát od Gaba je najlepší aký som jedla
20. dec 2022
ada2007
autor@orchidea1977 vyskúšam uvidíme či bude taký podobný, ďakujem 😍
20. dec 2022
📍