Mala ste niektorá podobný problém, že pri praní vám práčka nevyžmykala prádlo a zostala voda v práčke? Svietila mi tam kontrolka servis. Čo to môže byť? Zanesený filter...
Nebola preťažena prádlom?
To sa aj mne v poslednom case stava. Myslela som, ze to moze byt vacsim mnozstvom pradla, ale obcas to spravi aj pri mensom mnozstve. Filter som cistila..
Áno a problém bol v gombíku, ktorý sa otrhol a zasekol sa v hadici, kde sa na neho zbierala "spina" a voda nevedela odtekať.
Mne sa to stalo, ked som dala vela pradla. Pripadne nieco, co je tazke, ked sa namoci.
moze byt upchaty odpad, zaseknuta gulicka v prackovom sifone, mozu byt vlasy namotane na oske cerpadla, moze byt upchata hadica od cerpadla az po napojenie na odpad
@amelie2017 aj mne rohozka z kúpeľne a nízke otacky
Mne toto robil nas pomerne novy samsung. Opravar bol u nas asi 4x a nevedel prist na dovod, vyhadzovalo mu chybu motora a poradil mu az školiteľ z Prahy, ze vzadu na motore je odtrhnuty drôtik. Po oprave ho ale odtrhlo znova. Našťastie vtedy bola v zaruke.
Mala som málo prádla,tak s preťaženia to nebude, ako ste otvorili a vyčistili filter ,keď v práčke zostalo veľa vody ? Aby nás nevytopilo ..
@lizatko1009 ja uz tieto veci doma ani doma neperiem. Cestou do skolky je samocistiaren. Pracka do 18kg. Nahazdem, hodim 2€, ked idem po dceru vyberiem suche a mam pokoj.
Áno, u nás to bol filter. Vybrala som prádlo z práčky, čo najviac vody som vyčerpala a az potom otvorila filter na spodku práčky. Bol upchaty nejakou roztrhanou asi ponožkou. Zhora plnená práčka u nás.
U nás spadla silonka za bubon a tam ju roztrhalo....5x som čistia filter,lebo vždy sa ešte nejaké nitky na vrtuľku namotali,kým sa ich úplne celá práčka nezbavila ....Ukázal mi opravár...podložíš pred pračku plech na pečenie, ja mám taký s vyššími bokmi, v pohode vezme asi liter vody a pomaly odkrútiš zátku.Vypúšťaš len toľko vody koľko sa vojde do plechu 🙄 aj tak bolo plno pod pračkou...Inak super rozcvička, vstať ,vyliať,kľaknúť,vstať,vyliať.....potom do otvoru poriadne pozrieš,zasvietiš si,skontroluj vrtuľku aj rukou,môže byť nitka namotaná a nemusíš ju vidieť,dotykom skôr zistiš....Po vyčistení začneš práčku opäť do elektriny...NEZABUDNI VYPOJIŤ PRED ČISTENÍM....a ona bude pokračovať v programe....
S tým plechom to je super nápad, vyskúšame
Aj mne sa to stalo minuly tyzden. A mala som malo pradla. A pradlo sa akokeby nalepilo na 1 stranu bubna a potom nevyzmykalo. Dala som este raz a v pohode.
Zaneseny filter alebo ti niečo spadlo za bubon do práčky napr ponožka alebo niečo menšie a mohlo upchať hadicu. Možnosti je viac