icon
1 / 1
avatar

Hned by som kupila.
Maly stale pyta oblatky s medokom a v nedelu dopapal poslednú...
Furt to to papal ma to rad namiesto cukríkov 😊

13. feb 2018
avatar

@krasnyzivotmam a chcete? balík má 100g po 1,-

13. feb 2018
avatar

@krasnyzivotmam príchuť bryndza, syr alebo sladké

13. feb 2018
avatar

@adamcova aj poštou?
Ano sladke aj syrove 😊

13. feb 2018
avatar

@krasnyzivotmam môžem poslať aj poštou ak chodíte do Trenčína býva tam sestra mohli by ste si to vyzdvihnúť aj tam

13. feb 2018
avatar

@adamcova chodím. Jasne, mozem si ich zobrat aj tam...napisem ip 🙂
Ďakujem

14. feb 2018