adamcova
autor@krasnyzivotmam a chcete? balík má 100g po 1,-
13. feb 2018
adamcova
autor@krasnyzivotmam príchuť bryndza, syr alebo sladké
13. feb 2018
@adamcova aj poštou?
Ano sladke aj syrove 😊
13. feb 2018
adamcova
autor@krasnyzivotmam môžem poslať aj poštou ak chodíte do Trenčína býva tam sestra mohli by ste si to vyzdvihnúť aj tam
13. feb 2018
@adamcova chodím. Jasne, mozem si ich zobrat aj tam...napisem ip 🙂
Ďakujem
14. feb 2018

Hned by som kupila.
Maly stale pyta oblatky s medokom a v nedelu dopapal poslednú...
Furt to to papal ma to rad namiesto cukríkov 😊