Ahojte, rocny chlapcek ma popaleniny 2.stupna na dlani. Zatial to ma previazane. Rozmyslam, ci aj dalsie dni chranit dlan suchym obvazom alebo nechat volne. Co poviete?
boli ste na chirurgii? To treba osetrit, drzat v sterilite aspon pokial sa puzgiere nevstrebu. Ak ste neboli hned, zajdite aspon zajtra.
Ja som mala popaleninu osetrenu a tyzden som nesmela ani obvaz dat dole...videl to doktor? Ved musel dat instrukcie
@mummy01 pokial mu nezlezie ten co mu dal lekar nebudem obvazovat. Len vies si to predstavit ako dlho to vydrzi na ruke. Myslim, ze zajtra rano o piatej najdem v postielke pat metrov obvazu 🙂
@janina81 myslim, ze moj to nema take vazne. Vlastne len par pluzgierov na vankusikoch. V utorok pojdeme na kontrolu. Verim ze dovtedy bude eno nuno 🙂
pozri do papierov, mala by si mať tam napísané ako ošetrovať a kedy kontrola.
Videl to doktor?