Baby 3.7 má starší syn 3 roky takže mi končí rodičak . Čakáme druhé bábo ktorého termín pôrodu mám vyrátaný na 13.7 viete mi prosím poradiť čo všetko mám vybaviť keď pri prvom som nárok na materskú nemala ???
Prihlás sa na starostlivosť o dieťa do 6 rokov, tým pádom si nemusíš tých pár dní do pôrodu platiť zdravotku.
11. máj 2019
Totiž inak nebudeš poistená, a to je problém. Teoreticky môžeš ísť aj na úrad práce... ale tak je zjavné, že si nepôjdeš hľadať robotu.
A po pôrode všetko ako pri prvom, čiže hlavne upsvar - detské prídavky a rodičák a po mesiaci príspevok pri narodení.
11. máj 2019
To iste ako pri prvom😉