Baby boli ste s dieťaťom na eeg vyšetrenie ???? Ako to prebiehalo ????
No nas viac ako polovicu preplakal... hlavne si nesmel chytat hlavu... teraz nas to caka zas a mam stresy uz lebo vtedy sa na to tesil, ze daju smiesnu capicku a pod... teraz uz vie, ze srandovna nie je, tak to radilalne odmieta 🤣
Baby zajtra nás čo čaká mne už je zle z toho teraz aký stres mám čo to bude a hlavne koľko plaču bude .... Neviem ako ho s manželom utisime nás už má paniku z lekárov a to na hlave neviem ako znesie .... Keď bude veľmi vystrajat som odhodlaná to vyšetrenie úkoncit
Ako dlho to vyšetrenie trvá ?????
A drzim moc palce, nas ma tiez strasny strach z lekarov, on je doslova hystericky len ho pocuvaju :(
baby co je to za vysetrenie? 😮
@lenka1208 to sa meria mozgova aktivita dieťaťa také nieco
Ja som bola keď dcérka mala 2 roky. Musela ticho sedieť, mohla som jej čítať rozprávky ale ona nesmela rozprávať. Co bolo veľmi ťažké 🤣 inak v pohode.