baby konči babybonus v DM drogerke ???
ano...chystaju nieco ine...
Mne predavacka povedala ze budu zrusene detske tyzdne. Ci aj kupony pre deti zrusia,netusim
Už skončil 31.3. Alebo sa mýlim?
teraz mi znama napisala že tento mesiac je posledny krat zlava detsky tyžden tak neviem no
no že konči aj babybonus aj detske tyždne
No akoze fakt uzasne, teraz som sa len regustrovala, bo cakame babo :-/
No tak potom skonci aj DM ak nedaju nejake vyhody...🙄
To faaaaakt? 😱😢
Ja som tam kupovala vsetko pre maleho a hlavne mlieko a teraz no neviem co to bude a hlavne co nove ponuknu
v skupine dm padla aj taká info, že body ktoré teraz sú nazbierané sa premenia na zľavu na centy... čiže za 1 bod zľava 0,01€. čo je strašné... je to info vraj od nejakej vedúcej nejakej predajne. ale nie je to potvrdené. že včas sa o zmenách dozvieme... body neprepadnú, ale za takýchto podmienok by som si ich radšej minula ešte na poslednom detskom týždni. lenže mám už všetko pre bábätko nakúpené a väčšie dieťa nemám...
@adenkabj nevies prosim ci kupony kt.platia do juna v ramci bb bonusu budu platit ci treba ich rychlo minut?
@tehulka1382016 kupony mam este aj ja no nic o tom zatial neviem idem v pondelok robit velky nakup na detsky tyzden tak som zvedava čo to bude az to bude v pondelok mam cez 300 bodov a ozaj neviem ako ich vyuzijem keby ze ich treba minut
Ako ked tieto zlavy zrušia podla mna velmi vela ludi tam prestane chodit a maju po zakaznikoch
S detským tyzdnom nie, ale Vieš si uplatniť napr na plienky 😊
@adenkabj kedy bude detský týždeň? Nabudúci týždeň? 🙂
Baby ja asi nemam na nic narok ze? Bo mam tam len nejakych 65 bodov a minuly tyzden som sa len registrivala do toho baby bonusu :-/
@lucinka123 teraz 16.4 bude detsky tyzden ..... Dnes som bola v nasej DM-ke a veduca mi povedala ze je koniec babybonus a detsky tyzden ale ze body maju ostat ale upravuju zlavy ale ako sa budu body vyuzivat to nepovedala lebo ze este nevedia sami co to bude

To fakt? 😨