Baby nemáte niektorá pocit že vaše dieťa zle zareagovalo na očkovanie ??? Že prestalo chodiť alebo rozprávať alebo ieco iné ???? Máte s tým niektorá skusenost ???
Mne od ockovania zle spáva ale bolo mi povedane ze nahoda ze to len ma take obdobie...
naša prestala rozprávať aj zmena správania. Po MMR
To isté u našej dcérky 😢
Po tretej hexe+pneumokoky syna pri chodzi zacalo tahat do boku, tackal sa a narazal do stien, preslo to asi po 2 tyzdnoch. Urcite to bol nasledok ockovania, predpokladam, ze sa nejak nervova sustava narusila
moja dcera po kazdom ockovani zmena v spravani,nespala vobec len revala,po 18 mesacnom mmr prestala chodit,reagovat na okolie,prestala jest a kakat....po kazdom ockovani sme zostali na antibiotikach kedze mala vysoke zapaly.....chorobnost jej zostala nechut k jedlu tiez ...ma 11 rokov ale od 18mes ockovania viac ockovanie neriesime...mladsiu dceru som nedala ockovat
@hastrmistr moja má tiež 11 rokov a tiež deti už neočkujem.
Aby a riešili ste to nejako s lekárkou alebo máte potvrdené že je to z očkovania ??? Nás tiež pekne hovorila mama tata dede baba a zrazu sek a ticho až teraz sem tam na mňa zavolá mama mama a daj a to je tak všetko som veľmi sklamaná tak sa všetko pekne vyvíjalo ozaj pekne napredoval a teraz máme dva a pol roka a mám pocit že od septembra do škôlky nenastupime kôli rozprávaniu jednoducho nezopakuje keď mu poviem aby ukázal autíčko neukáže nezopakuje .... Boli sme s ním na vyšetrenia h či počuje a v tomto smere všetko v poriadku aj neurológia že to skoro riešiť že až na sa robí vyšetrenie .. a už som zúfalá keď niekam prídeme len mrmci je mi ho ľúto vidno že sa snaží chcel by ale neide to a každý na mňa pozerá aké mám veľké dieťa a nerozprava .....a ozaj zvažujem že pri ďalšom dieťati či dám zaočkovať alebo nie
A môžem sa opýtať aký odborník toto rieši ????
minimalne neurolog...
.