Baby robíte ŠUHAJDY aj s inou náplňou ako orechovou ???
Ja som robila so salkom
12. dec 2018
ja mam rada iba ciste karamelove salko, huste samozrejme, priupadne s hrozienkami v rume. a potom ich este robievam na sposob peanut butter cups. teda davam tam plnku z mandloveho masla a cukru.
12. dec 2018
nie šuhajdy su proste orechy a trocha rumu inak to nie su šuhajdy ale odnož😉😅
12. dec 2018
moja mamka robievala nakrájané gumové cukríky so salkom a kokosom :D
12. dec 2018
nerobievam, ale doma sme robievali okrem orechových aj kokosove s hrozienkami
12. dec 2018
adenkabj
autorTak musím urobiť bez orechov lebo manžel nemôže orechy tak som chcela nejakú inú variantu náplne skúsiť
12. dec 2018
S kokosovou a trocha dzemu