iNFO... Baby prosím nevedeli by ste mi poradiť kde kúpim zimnú bundu keď chcem malého nosiť v nosiči ... S tou zipsovacou vsuvkou keď bude malý v nosiči ..... Starší už by mal ísť do škôlky a malého by som chcela nosiť keď ho pôjdeme odprevadiť aby som nemusela ťahať kočiar .....ďakujem za info
Bonprix, lidl eshop skuste pozriet, potom vselijake eshopy. Znacky su I love mum, Diva milano, Little angel a neviem presne dalsie znacky. Alebo si dat usit len vsadku do svojej bundy.
4. dec 2019
Tu na mk sihe vsadky ucitelka70
4. dec 2019
Ja mám od i love mum a veľká spokojnosť 👍 uzastne tepla . Len už sa mala nechce vôbec nosiť tak mi je zbytočná 😕 ak by si chcela viac info tak mi napíš 😉
7. feb 2020
Bonprix .. Tam som take videla sa mi zdá. 🙂