MENISKUS ... Baby riešili ste to niektorá ???? Ide mi koleno roztrhnúť taká bolesť , ale bojím sa ako čert toho že má pošlú na operáciu no už má asi neminie 😟 ako ste fungovali po zákroku popri deťoch ???
Moja mamina to ma za sebou už 9x..vždy sa o mna a sestru dokázala postarať keď sme boli malé. Pár dni bola doma, nič hrozne
3 mesiace dozadu mi operovali. 3 deti... 5,5 2,5 a 1,5. Najstarsi v skolke dvaja doma... ja cely den na gauci. Ked bolo najhorsie vyliezli na mna sa pomojkat. Inak sa hrali pri mne. Na obed som im dala jest, isli spat. Zase sa najedli a prisiel muz. Navarila som a vybavene... nieje to nic strasne... tyzden s barlami a potom pohodka
Neriešila si s ortopédom? Čo tak vyskúšať si dať pichnúť plazmu.
Vo štvrtok ma operovali, som o dvoch barlách, aj na operovanú nohu pristupujem, nie je to hrozná bolesť, dá sa vydržať
Manzel bol doma asi týždeň, dcera mala okolo rok aj pol