Monitor dychu .. aký kúpiť ????? Poraďte prosím
Babysense....aj v nemocnici sme mali taký
15. jan 2019
Babysense
15. jan 2019
adenkabj
autor@lilka5566
@mdonald
@ciusinka baby a máte aj nejakú skúsenosť ??? Aj u nás v nemocnici také majú ale môj bol viacej na detskom ako pri mne v postieľke takže som ho nejako ani neodskusala a doma som bola stále pri ňom ale teraz pri druhom sa bude treba venovať aj prvému drobcov tak už by som to kúpila
15. jan 2019
Ja som bola spokojna s babysense....dve platne pokryly plochu postielky takze nebol problem ked sa mala vrtela v posteli.
15. jan 2019
Dávali ste to aj do kočíka? Ja som si myelela ze jedna platna sa dava do postieľky a druha do kočíka. Neviem ešte ako to funguje 🙂
30. máj 2019
Babysense 5 🙂