icon

Ahojte, zeny po 40tke ake uzivate vitaminy? S ktorými ste spokojne?

avatar

vapnik d k2

7. máj 2026
avatar

Revitanerv

7. máj 2026
avatar

Ja len C a donedávna D a beriem už druhý mesiac koenzým Q10

7. máj 2026
avatar
@majula84

Ja len C a donedávna D a beriem už druhý mesiac koenzým Q10

@majula84 D čko stačí brať cez zimu

7. máj 2026
avatar

Neuzivam vitamíny pestrá strava ;)

7. máj 2026
avatar
@64jarka64

@majula84 D čko stačí brať cez zimu

@64jarka64 však donedávna bola zima 😉

7. máj 2026
avatar

Ziadne 🤷🏼‍♀️

7. máj 2026
avatar

Magnezium,zelezo,vitamin C. V zime D

7. máj 2026
avatar
@natalka13

vapnik d k2

@natalka13 ja presne toto iste kombo....mam zlomenu nohu

8. máj 2026
avatar
@poly1

@natalka13 ja presne toto iste kombo....mam zlomenu nohu

@poly1 aj ja teda + fraxiparin

8. máj 2026
avatar
@natalka13

@poly1 aj ja teda + fraxiparin

@natalka13 v ktorej casti je zlomena?

8. máj 2026
avatar
@poly1

@natalka13 v ktorej casti je zlomena?

@poly1 koleno pistala

8. máj 2026
avatar
@natalka13

@poly1 koleno pistala

@natalka13 aj operacia bola?

8. máj 2026
avatar
@poly1

@natalka13 aj operacia bola?

@poly1 nastastie nie.

8. máj 2026