Ahojte, zeny po 40tke ake uzivate vitaminy? S ktorými ste spokojne?
Revitanerv
7. máj 2026
Ja len C a donedávna D a beriem už druhý mesiac koenzým Q10
7. máj 2026
Neuzivam vitamíny pestrá strava ;)
7. máj 2026
Ziadne 🤷🏼♀️
7. máj 2026
Magnezium,zelezo,vitamin C. V zime D
7. máj 2026
vapnik d k2