Nikde sa k tomu nedá dopátrať....Tak sa pýtam tu. Mám prác.zmluvu na 1/3 úväzok. Doteraz som plus pracovala na dohodu u druhého zamestnávateľa. Môžem ďalej neobmedzene pracovať na dohodu? Na Úrade práce NiesoM evidovaná.
Na dohodu len 40dni v roku.
@lenocka24 tých 40 dní platí len pre evidovaných na ÚP
@olinka2424 veď to. Všade sa tie 40dni spomínajú len v spojení s nezamestnanými. Tak neviem preto ako to je s tými čo nie sú evidovaný na úrade práce.
@adriana1104 tých 40 dní platí IBA pre evidovaných na ÚP, ostatní môžu pracovať na dohodu naďalej podľa zákona, ktorý platí podľa toho či to je DoVP alebo DoPČ
Teba sa ta hranica 40 dni netyka, kedze nie si evidovana na up. Ak by sa ti vsak skoncil prac.pomer a pojdes s zaevidovat na up, tak nato mysli 😊
Mozes, ak ti to cas dovoli 😉