Tie čo objednavate z Tchibo veľkosti sedia?
podla toho čo, mne bolo povedané, že vrch je vacsi ako nosis a napr na detskom to je o malinko vacsie, moja nosil pyzamo 94/104 a ma 4 roky a bezne uz 110 aj 116, takze zavisi pre koho a co...
29. dec 2017
A čo sa deti týka vždy od nie chcela beriem aktuálne...ponosi dlhšie a nikdy mi to nie je obrovské vždy len s malú rezervou
29. dec 2017
opravujem 98/104 🙂
29. dec 2017
adriana1104
autorChcem sebe nohavice. Bežné kupujem 40, takže môžem si objednať 40????
29. dec 2017
@adriana1104 áno. Mne sedia veci .
29. dec 2017
@adriana1104 myslím že kľudne...
29. dec 2017
Mne je tam vsetko o cislo vacsie...
29. dec 2017
Ja hore nosím 36 dole 38,na Tchibo zbožňujem to že napr.tricka a blúzky majú 36/38 mne sedia skvelé...kupujem teda Ska mamine mojej čo bežne nosí XS je ich XS malé a S veľké...zelzi aký máš typ postavy