icon

bojim sa zaspat po tejto zamene 😁

avatar

Daj si jod

11. feb 2016
avatar

@bibyke 😜 skusim ;)

11. feb 2016
avatar
11. feb 2016
avatar

@bibyke že daj si jód :D :D :D

11. feb 2016
avatar

To mozno lebo nebudeš vyladena.. Kontaktuj maria, uz pomhol vela ľuďom.. Ked nepomoze on, Silvia pomoze určite..

11. feb 2016
avatar

@naoi rozmyslam o tom,
lebo nevyzaruje zo mna dobra aura. citim , ze Mario by mi mohol pomoct.

11. feb 2016
avatar
11. feb 2016
avatar

@bibyke škoda slov na zámenu

11. feb 2016
avatar

@adriana1312 s mojim muzom sa vzdy rehoceme, ze na jarmokoch predavaju "auraziaric", ze kto to akoze kupuje.. No, uz viem 😀

11. feb 2016
avatar

@niobe7 radsej som mala ist spat

11. feb 2016
avatar

@bibyke ani ty nezaspis uz?

11. feb 2016
avatar

@adriana1312 no zaspim,len ktovie ci v tej spravnej aure😂

11. feb 2016
avatar

@bibyke vsak toto 🙂

11. feb 2016
avatar

keď to čítam, tak si to asi kuknem, aj keď také veľmi nemusím....

11. feb 2016
avatar

@mosotko tak to si veru pozri, ale budes
mat sok este tyzden.

11. feb 2016
avatar

baby boze fakt chudak to dievca :( taka matka spinava , fuj.

11. feb 2016
avatar

Ja viem,preco nemozete zaspat,lebo ste si umyli zuby

11. feb 2016
avatar

mna vzdy udivuje,ze tam vzdy novych a novych blaznov najdu🙂🙂

11. feb 2016
avatar

@jurio ale ja som si ich umyla pred mesiacom 😝

11. feb 2016
avatar

@adriana1312 aha,tak to je v poriadku...tak potom jedine,ze si si nezapalila v posteli

11. feb 2016
avatar

Mário bude určite ešte veľmi slávny, veľa ľudí potrebuje pomoc.

sticker
11. feb 2016
avatar

@adriana1312 videla som záver, ale to už nič nebolo zaujímavé🙂 pozriem, kedy ide repríza🙂

11. feb 2016
avatar

Zo začiatku som to ani nechcela ďalej pozerať, pre to dieťatko ozaj tragické prostredie.
Ale tu na MK som sa dobre nasmiala, tie "jódové invázie."

sticker
11. feb 2016
avatar
Komentár bol odstránený