bojim sa zaspat po tejto zamene 😁
@bibyke 😜 skusim ;)
To mozno lebo nebudeš vyladena.. Kontaktuj maria, uz pomhol vela ľuďom.. Ked nepomoze on, Silvia pomoze určite..
@naoi rozmyslam o tom,
lebo nevyzaruje zo mna dobra aura. citim , ze Mario by mi mohol pomoct.
@adriana1312 s mojim muzom sa vzdy rehoceme, ze na jarmokoch predavaju "auraziaric", ze kto to akoze kupuje.. No, uz viem 😀
@bibyke ani ty nezaspis uz?
@adriana1312 no zaspim,len ktovie ci v tej spravnej aure😂
@bibyke vsak toto 🙂
keď to čítam, tak si to asi kuknem, aj keď také veľmi nemusím....
@mosotko tak to si veru pozri, ale budes
mat sok este tyzden.
baby boze fakt chudak to dievca :( taka matka spinava , fuj.
Ja viem,preco nemozete zaspat,lebo ste si umyli zuby
mna vzdy udivuje,ze tam vzdy novych a novych blaznov najdu🙂🙂
@jurio ale ja som si ich umyla pred mesiacom 😝
@adriana1312 aha,tak to je v poriadku...tak potom jedine,ze si si nezapalila v posteli
Mário bude určite ešte veľmi slávny, veľa ľudí potrebuje pomoc.

@adriana1312 videla som záver, ale to už nič nebolo zaujímavé🙂 pozriem, kedy ide repríza🙂
Zo začiatku som to ani nechcela ďalej pozerať, pre to dieťatko ozaj tragické prostredie.
Ale tu na MK som sa dobre nasmiala, tie "jódové invázie."


Daj si jod