gastany sa pecu a huraaaa X Factor 🙂
adriana1312
autor@sandrasstini enjoy 🙂
30. okt 2015
Kukaam
30. okt 2015
adriana1312
autor@silvinkabb supeeeer 🙂
30. okt 2015
adriana1312
autorSimon ja ho zerem hoci je arogantny 😀
30. okt 2015
Mna tie skupiny raz neberu 😀
30. okt 2015
adriana1312
autor@silvinkabb baby boli ok , myslim v skupinach. ja sa tesim na dievcata.
30. okt 2015
@adriana1312 kto je ten Simonov poradca? Fesak
30. okt 2015
adriana1312
autor@silvinkabb vsak z One darection ten chalan .
30. okt 2015
To je take trapne, ze take ucho riesi tych starych. Aj ked je z One Direction
30. okt 2015
dakujem ti! uplne mi vypadlo ze ide xfactooor. pri tvojom statuse ma trhlooo ;) stihla som to