icon

gastany sa pecu a huraaaa X Factor 🙂

avatar

dakujem ti! uplne mi vypadlo ze ide xfactooor. pri tvojom statuse ma trhlooo ;) stihla som to

30. okt 2015
avatar

@sandrasstini enjoy 🙂

30. okt 2015
avatar
30. okt 2015
avatar

@silvinkabb supeeeer 🙂

30. okt 2015
avatar

Simon ja ho zerem hoci je arogantny 😀

30. okt 2015
avatar

Mna tie skupiny raz neberu 😀

30. okt 2015
avatar

@silvinkabb baby boli ok , myslim v skupinach. ja sa tesim na dievcata.

30. okt 2015
avatar

@adriana1312 kto je ten Simonov poradca? Fesak

30. okt 2015
avatar

@silvinkabb vsak z One darection ten chalan .

30. okt 2015
avatar

To je take trapne, ze take ucho riesi tych starych. Aj ked je z One Direction

30. okt 2015