ked peciem gastany v rure, musia byt pred tym namocene vo vode, alebo sa mi upecu aj tak dobre. samozrejme nakrojit, len sa mi nechce cakat so zajtra :-/ nenamocila som ich :(
nikdy som ich pred pečenim nevarila ani nemočila
ja som nakrojila, zaliala vriacou vodou a nechala si hodinku postat, potom som piekla. Lepsie sa oddeluje ta chlpata supka, ak su pred pecenim namocene
Ja nenamacam iba narezem dam na plech a trochu pofrkam vodou a peciem
@kaul
@bimbo84
@zita19
@hellionka dakujem baby. tak predsa len idem piect 🙂 juchuuu. Som sa na ne tesila - specialne nanX factor som ich kupila , ze budeme zobkat 🙂 dik za rady, pekny vecer.
Nikdy nenamacam a oveľa lepšie ako z trúby sú spravené na panvici na sucho,narezane
ako si ich robila, namocila alebo nie? ja som nikdy nenamacala, len nakrojila a piekla
povarit ich kratko