icon

mne je v jednej rodine luto dievcata a v druhej psa.

avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@bibyke jasne ze dievcatko, ale ja by som tej druhej rodine ani psa nenechala v opatere.

11. feb 2016
avatar
Autor komentár zmazal