icon

Na zamyslenie...

avatar

veru a najsmutnejsie je ze bez zbytocnych otazok a vypytovani sa... tá pizza teda...

19. feb 2016
avatar

Smutne ☹

19. feb 2016
avatar

maximálne trefné!

19. feb 2016
avatar

u nas urcite...pizzeriu mame pod oknom 🙂

19. feb 2016