icon

nemala vyhrat, mala vyhrat,boli lepsi ( urcite ano) proste lud zahlasoval a vyhrala. nikdy nebudeme spokojni, v ziadnej show, ci uz v Cs talente, superstar, farme, ani pri volbach v politike. Vyhrala a ja jej tie peniazky prajem. Dievca hlavne s nimi naloz rozumne a nedaj sa oklamat. vela stastia.

avatar

A kto vyhral?

22. nov 2015
avatar

@lypka Bodisova

22. nov 2015
avatar

@adriana1312 Hádam ju to neskazí a pomôže jej to 🙂

22. nov 2015
avatar

Aspoň vidno aký sme národ.Dat výhru takej co ani do 5 nevie naratat.Ta určite efektívne vyuzije tie peniaze a bude rozvíjať ten talent.Ta by najprv potrebovala nejaký kurz vyjadrovania a spravania

22. nov 2015
avatar

Najhorsie je ze sa oklamat da.Tak ako som uz dnes citala co o nej napisala riaditelky zo skoly, ktiru navstevovala.Trpi formou poruchy, a je bohuzial velmi naivna.Tu nejde o to ze jej to niekto nepraje, ale o to ze boli lepsi.Ano vsade to tak je, su aj lepsi.Lenze v tomti cosi musi byt ked viacerym nechcelo poslat prazdnu sma inym sutaziacim...A ak aj poslalo, sprava dorucena nebola.Asi preto je z toho viac menej kazdy sklamany, lebo kazdy vie ze toto ozaj bolo nejak "falsovane"...Ale tak dufam ze ju oribuzni neokradnu ako daposledy ked vysla z domova...

22. nov 2015
avatar

Nie každý máme rovnaké rodinné zázemie a ona to asi v živote nemala jednoduché, má veľmi nízke sebavedomie, ale myslím, že keby jej niekto pomohol, dokázala by svoj talent rozvíjať...

22. nov 2015
avatar

@jarka207 co sa do nej navazas, keby by si ty bola mentalne v subnorme a vyrastla by si v decaku, kde ma vychos okrem teba este dalsich 10-11 deti na krku, mozno by si fakt nevedela ani do 5 napocitat

22. nov 2015
avatar

nechajte ju byt kocky. Chudak dievca.

22. nov 2015
avatar

@jarka207 podmienka ,že výhrou sa má ďalej zveľaďovať,predsa nebola,taktiež nutnosť do 5 naratat 🙂 aj keby vsetko oplieskala behom pár minút,nam to môže byť suma fuk.

22. nov 2015
avatar

@pribinak nikoho nejdem obranovat, ale fakt trpi urcitou poruchou.Navstevovala skolu s mentalnymi poruchami.Vyjadrila sa niekde aj jej riaditelka.Takze vieme pteco ma taketo vyjadrovanie.Prajem jej to, nebola zla, aj ked boli lepsi.Len sa bojim ze vela ludi ju teraz zneuzije lebo vyhrala a zas jej nic neostane...

22. nov 2015
avatar

@pribinak ja som hlavne narazala na nas úžasný slovenský národ,ktorý ako vždy nerozmysla.My nehovor,že ti nieje jasne ze tie peniaze pôjdu do vzduchu a auto na predaj.Presne to bude tak ako to o nej napisala ta pani z domovo,co je smutne,lebo všetci ostatny by nalozili z tými peniazmi efektívnejšie a urvore do seba a svoju talentu.

22. nov 2015
avatar

@laura1107 ja viem, poznam ju a poznam casy ako fungovali detske domiovy, ked tam ona vyrastala

22. nov 2015
avatar

@pribinak preto si myslim ze vyhrat mal predsa len niekto iny vies?Tak ako ked odisla z domova, vsetko porozdavala ostatnym, jej neostalo nic.A bohuzial to bude takto aj teraz.Ozve sa zabudnuta rodina na par dni a je to 😞 Aj ked je to smutne..

22. nov 2015
avatar

spev patrí do superstar a nie sem, bolo tam kopec lepších ako ona a o jej vyjadrovaní radej ani nehovorím,otras

22. nov 2015
avatar

@laura1107 potrebovala by manazera, niekoho kto by jej spravoval peniazky.

22. nov 2015
avatar

@jarka207 to je uz o svedomi kudi, ktori s nou budu spilupracovat, ci zneuziju jej intelekt, alebo di povedia pomozem jej
povyhravalu tu na nasom
"milom" Slovensku aj vacsi exoti a kde su uch prachy, ona aspon spieva, ti len ukazovali aki su stupidni

22. nov 2015
avatar

Takto to prezivat.... mojou favoritkou nebola, ale nebudem sa nad tým rozculovat 🙂

22. nov 2015