icon

pre mna slabe varenie sorry baby. nic moc.

avatar
Komentár bol odstránený
avatar

ale coraz viac sa zlepsuju 😀

18. nov 2015
avatar

náš super kuchár znova nesklamal....🙂

18. nov 2015
avatar

Omg ! Uz to nemozem ani pozerat ..!

18. nov 2015
avatar

ja by som tam ten stres nezvládla.... ale nezabudnem, keď mimo šporáka chceli zahustiť omáčku a sypali múku a sypali ... a ono to nehustlo .... a myslím, že tiež preliezajú len s odretými ušami ....

18. nov 2015
avatar

@adusa2774 ja nikdy nezabudnem na korenicku 😀

18. nov 2015
avatar

@dulkaa
@adusa2774
@ariannazara
@monicka07 tu nejde o stres a cas, ale zakladne chyby ked ani nevie ako gule maju vyzerat, no ale ked sefkucharovi chutili tak co uz my s tym narobime. vsak nech im padne na uzitok. pre mna strasne biedne varenie.

18. nov 2015
avatar

@dulkaa ...veru, veru .... 😀 😀

18. nov 2015
avatar

@adriana1312 a to ja som si myslela ze neviem varit tak oproti tomu co tam tie dve dokazuju ja som SEFKUCHAR!😂

18. nov 2015
avatar

@adriana1312 presne ako pises, toto nie je o strese, ale, ze absolutne nemaju zaklady varenia...

18. nov 2015
avatar

@weke uplne suhlasim, vcera nevedela ako placky maju vyzerat ani neochutnala. dnes nevedela ani ako slivku oddelit od kostky. no nic.

18. nov 2015
avatar

hlavne, že sa kuchárovi páčili fašírky, šalát a pohoreli na zemiakovej kaše....a tie gule boli akože lepšie, veď to nebolo ani tepelne spracované (omáčka)....a to by mali urobiť za 15 minút...taký jednoduchý recept....

18. nov 2015
avatar

a este aby si baba nemyslela , ze ohovaram. je to proste show a mne sa ich varenie nepaci, to nevravim, ze je zla zena, ale
to ich varenie je pre
mna strasne slabe, zle proste cele zle! sorry.

18. nov 2015
avatar

@monicka07 mas pravdu. nechapacka proste.

18. nov 2015
avatar
18. nov 2015
avatar

Ja som sa chcela prihlasit ale moja MATKA to ihned odmietla 😂😂😂

18. nov 2015
avatar

baby odhliadnuc od varenia,ja ich lutujem to co o nich pisu a uz aj samotna relacia si z nich robí prdel fúha neviem či by do toho išli znovu...

18. nov 2015
avatar

@titkovamiriam mali s tym pocitat ked sa tam hlasili ked vedia ake su ich schopnosti 😃

18. nov 2015
avatar

@ariannazara však to urcite

18. nov 2015
avatar

@titkovamiriam preto sa tam nehlasim lebo by o mne pisali to iste 😂😂😂😂

18. nov 2015
avatar

@ariannazara ja mam nazor na tu relaciu vo svojom statuse 🙂a nič sa nezmenilo

18. nov 2015
avatar

@titkovamiriam s tym musiamusia ratat,ze ich nebude kazdy chvalit a obdivovat, ako sa hoviri 100 ludi 100 chutí ,ale to varenie je total bieda,dnes ich tym jedlom mohli vyradit,ale mam pocit,ze je to dohodle,ze tam musia byt 😀 ,ja to mam ako kulisu,čakám kedy skoncia a pride niekto iny konecne

18. nov 2015
avatar

@ariannazara a to sa chcela neviem ci naozaj prihlasit do masterschefa

18. nov 2015
avatar

@labelo stastnu cestu 😂

18. nov 2015
avatar

To uz nie he o vareni. Ked variki habovci, tak to maoonaozaj nieco spolocne s varenim. Oni tie omacky naozaj sperkovali, teraz - zahustujeme neuvarenou mukou, slivkova omacka........ a mamka sa len produciruje!

18. nov 2015
avatar

Prepacte za preklepy - tablet

18. nov 2015
avatar

všetky to tu riešite ale keby wejbinka nebola na MK tak by ste to absolútne neriešili a bola by to len ďalšia časť...

18. nov 2015
avatar

@dreamsis ale prosim Ta to nemyslis vazne. ja som do vcera ani nevedela , ze ona je aj na mk. to s tym absolutne nema nic. vsak kazdy moze mat svoj nazor. nikto ju neuraza ani jej nenadava. je to len nazor a mala
som ho aj v predchadzajucich castiach na inych sutaziacich a tiez sme
to riesili na mk.

18. nov 2015
avatar

aj habovci sa tu riešili čo si ja pametam dosť často a neviem o tom vedia by bol jeden snich na mk 😀

18. nov 2015
avatar

*že ( ospravedlňujem sa môj telefón si rád dopĺňa slová) 🙂

18. nov 2015
avatar

@dreamsis to my tu este nic neriesime 😉 precitaj si komenty na joj pod videom tam komentom tam sa to riesi ....😄

19. nov 2015
avatar

...jáááj.... dokedy....dokedy ??? ... hrozné niečo ....

19. nov 2015