Ti co zajtra neoslavuju Valentina nerypte do tych co oslavuju a naopak. vsak kazdy nech si oslavuje co chce a kedy chce. vsetkym aj tak posielam aspon jedno ❤️
Len mozem suhlasit
13. feb 2016
Presne,nech si kazdy zije po svojom🙂
13. feb 2016
Veru, ži a nechaj žiť!
13. feb 2016
adriana1312
autorno ale nebol by svet a mk keby nejake zeny nepodryvali. ja toto fakt nechapem. vsak ked neoslavuje ok- naco pisat , ze ake je to trapne a bla bla. Ani my moc neoslavujeme- ak nam vyjde skocime na veceru, ale co budem rypat do tych ktore sa tesia, ze im manzel kupil kvietok, cokoladku. vsak je to len bonus. je to mile a nik netvrdi , ze tu lasku oslavuju iba dnes. ach my zeny!
14. feb 2016
Presne tak kazdeho osobna vec ci oslavuje alebo nie