icon

Ti co zajtra neoslavuju Valentina nerypte do tych co oslavuju a naopak. vsak kazdy nech si oslavuje co chce a kedy chce. vsetkym aj tak posielam aspon jedno ❤️

avatar

Presne tak kazdeho osobna vec ci oslavuje alebo nie

13. feb 2016
avatar

Len mozem suhlasit

13. feb 2016
avatar

Presne,nech si kazdy zije po svojom🙂

13. feb 2016
avatar

Veru, ži a nechaj žiť!

13. feb 2016
avatar

no ale nebol by svet a mk keby nejake zeny nepodryvali. ja toto fakt nechapem. vsak ked neoslavuje ok- naco pisat , ze ake je to trapne a bla bla. Ani my moc neoslavujeme- ak nam vyjde skocime na veceru, ale co budem rypat do tych ktore sa tesia, ze im manzel kupil kvietok, cokoladku. vsak je to len bonus. je to mile a nik netvrdi , ze tu lasku oslavuju iba dnes. ach my zeny!

14. feb 2016