adriana1312
autor@doty1 vsak
toto ( cest vynimkam)
15. feb 2016
V niektorych obchodoch su take, pridu,ci pomoze...hovorim nie, pozeram..skusam, komentuje,do kabinky vojde...neznasam takee 😂
16. feb 2016
Zákazníci ti niekedy vedia tak znepríjemniť deň, že ten úsmev ťažko vykuzlis
17. feb 2016
🙂 a v ktorom obchode na sk robí majitel??? Na prstoch to spočítam asi 🙂
17. feb 2016

no, pre sk obchody svätá pravda....