icon

veru !

avatar

no, pre sk obchody svätá pravda....

15. feb 2016
avatar

@doty1 vsak
toto ( cest vynimkam)

15. feb 2016
avatar

V niektorych obchodoch su take, pridu,ci pomoze...hovorim nie, pozeram..skusam, komentuje,do kabinky vojde...neznasam takee 😂

16. feb 2016
avatar

Zákazníci ti niekedy vedia tak znepríjemniť deň, že ten úsmev ťažko vykuzlis

17. feb 2016
avatar

🙂 a v ktorom obchode na sk robí majitel??? Na prstoch to spočítam asi 🙂

17. feb 2016