zienky sije niekto? chcela by som kroj premaleho chlapceka- babatko .
moja svagrina sije, ak by ste chceli kontakt, poslem do spravy
@claddagh poprosim dajujem
moja svagrina sije, ak by ste chceli kontakt, poslem do spravy