ahoj, prosim je tu nejaka mamina z LV?? chcela bz som sa nieco infolrmovat
Z okolia
11. nov 2018
adriana36
autorprosim Vas, vedeli bz ste mi povedat akesu mesacne nakladz na bzvanie v LV cca, v dome...dakujem peknee
11. nov 2018
No to ti neviem povedať,bývam v paneláku😒
11. nov 2018
@adriana36 to nezáleží od miesta ale od domu (starý, novy, maly Veľký zatepleny) a od počtu obyvateľov
My sme šiesti, dom je veľký, zatepleny, moc teda nekurime lebo drží teplo perfektne, spotrebiče máme elektrické (rúru a varnú dosku) tak elektrika+plyn+ voda platime dokopy 140 € to cca pokrýva našu spotrebu nemáme extra nedoplatky občas aj preplatok príde
11. nov 2018
Ano ☺