Ahojte, nakolko mikulas bol tento rok velmi stedry, rozhodli sme sa s detmi, ze by sme nejakym trom rodinkam,ktore to mali skromnejsie, poslali nejaky sladky balicek..ak viete o niekom, kto nema vela peniazkov, potesili by sa, poprosim spravu s kontaktom a adresou ...dakujeme, budeme kontaktovat spravou
Oslovte @felinda, pracuje v krízovom centre,majú tam aj detičky.
11. dec 2018
adriana36
autor@lydiaklucarova dakujem, kontaktovala som..
11. dec 2018
@adriana36 teším sa!
11. dec 2018
@petrah3 napis jej, ....ide o pomoc rodine v Presove