adriana36
autorno tým že som nemala Max ,,podtlak,, tak že Max 2 tyzdne
22. feb 2018
Fiiiha....dobre vedieť, mala som v pláne ísť počas pobytu na veľkú noc v Atrium na bankovanie... dobre že som sa ťa spýtala, do bazéna kúpať by som sa potom asi nešla s tými fľakmi na chrbte...🤣
22. feb 2018
Moja dcera mi robieva po tem ani jeden kruh nemam a moj moji rodicia maju
22. feb 2018
tak ja som po prvom raze bankovania mala modriny 4 týždne ale nebolo to nič strašné (bolo to síce v lete tak mi to bolo vidieť aj cez tričko ľudia sa občas obzerali, ale ja som to neriešila) keď som bola na bankovaní po druhýkrát modriny som mala asi 3 týždne 🙂
23. feb 2018
adriana36
autorno, mne to nevadí..veď sa to vstrebe a ten pocit je super...za mňa musím povedať že sa mi to páčilo viac ako normálna masáž...budúci týždeň ma čaká medová 😁
23. feb 2018

Ako dlho cca budeš mať po bankovaní tie fľaky?