adriana36
autor@janette321 je to super, odporúčam..pre mňa bomba, aj keď som mala obavy 😊 škoda len tých fľakov čo ostanú...ale keď nie je leto, tak aj kazdy týždeň..a má to úžasný detoxikacny účinok na telo...
22. feb 2018
adriana36
autormne masérka ubrala na tlaku....ale mamina mala naplno a vizera akoby ju prešiel vlak...môj chrbát je nič oproti jej...ale aj ona je spokojná že súper...ja som citlivka 😁😁
22. feb 2018




aj mne dnes prišiel masér ( každý čtvrtok chodí ) a práve dnes mi toto spomínal že niekomu robil ... :D možno skúsim niekedy :D