Maminky prosim tie ktore ste to absolvovali...ideme na.vyber mandli na uspatie so synom 5r...co mam pobalit malemu so sebou?? Dakujem
Našmu 4 a pol ročnemu ,vyberali teraz 3.7 v celkovej anesteze ,stačilo nam pyžamko,papučky a čajik..Prijali nas o 7:30 a o 15:00, prepustili domov.
22. júl 2018
Pyzamo,papuce a tablet
22. júl 2018
adriana36
autorDakujem 😉 a predoperacne vam okrem pediatra robili este niekde? Dakujem
22. júl 2018
Predoperacne od pediatra, zajit aj na anesteziologiu, papir od orl. A diteti sebou pyzamko papucky piti jidlo nahradni obleceni a nejake hry at se zabavite. Popripade ty si vezmi knizku. Moja spala 3hodiny tak sem si cetla 🙂
22. júl 2018
...tablet..