prosím mamičky, danovacky....daňové priznanie stačí poslať poštou prosím? dakujem
áno, tento rok ešte poštou ak to máš za fyzickú osobu a nie s.r.o. budúci rok už len elektronicky...
26. mar 2018
adriana36
autorďakujem....zajtra posielam..
26. mar 2018
ano staci postou, najneskôr v utorok 3.4.2018