Maminky prosim poradte..hladam sportovy kociar s otocnou sedackou,priestranny,s velkou strechou,polohovatelny chrbatik do uplneho lahu,poohovatelne nozicky....a moderny 😉budem velmi vdacna za kazde odporucanie
Concord wanderer. Mamas and papas sola. Oba super.
bebetto NICO
Aj mna zaujima
Skus sa pozrieť na Bebetto nico, ja som s ním veľmi spokojná
Ja som mala concord. Sice fusion , ale co som mala vela kocikov tak concord jednoznacne naj. Kebyze sa pritrafi tretie, tak jedine wanderer kupujem
bebetto nico vynikajuci kociarik zmesti sa aj vacsie dietatko...strieska sa da nariahnut... dieta si pohodlne lezka a velmi dobre sa s nim manipuluje.... akurat ho predavam :( uz sme nan velky a vacsinou chodime autom... aleluto mi je ho velmi aj svagrinka si po mojich skusenostiach kupila ten isty...dokonca trojkombinaciu
Mamas&papas Urbo alebo sola
Dakujem vsetkym...nakiniec sme kupili peg perego book plus s pop up modular a je fantasticky☺
.