icon

Maminky prosim poradte..hladam sportovy kociar s otocnou sedackou,priestranny,s velkou strechou,polohovatelny chrbatik do uplneho lahu,poohovatelne nozicky....a moderny 😉budem velmi vdacna za kazde odporucanie

avatar
19. feb 2016
avatar

Concord wanderer. Mamas and papas sola. Oba super.

19. feb 2016
avatar

bebetto NICO

19. feb 2016
avatar

Aj mna zaujima

19. feb 2016
avatar

@mmacko sola suprova mala som pri synovi a tak lutujem ze som ju predala @katrin21 po tom pokukujem ale bojim sa ceny..na to vsetko co ponuka sa mi zda lacny..je fakt dobry?kto ho vyraba?inac dakujem za odpovede💜💛💚

19. feb 2016
avatar

Skus sa pozrieť na Bebetto nico, ja som s ním veľmi spokojná

19. feb 2016
avatar

@adriana84 je to polsko, ale polske kociky su celkom kvalitne... ja ho nemam este, ale rozmyslam tiez nad nim..

19. feb 2016
avatar

@katrin21 prave som pozrela concord..mas s nim prosim ta osobnu skusenost?

19. feb 2016
avatar

@adriana84 ja nie, ale poznam ho takto u videnia..mne sa zda dost otvoreny na zimu, a niekto hovori, ze je dost tvrdy,kolieska... ale ja som ho neskusala...

19. feb 2016
avatar

Ja som mala concord. Sice fusion , ale co som mala vela kocikov tak concord jednoznacne naj. Kebyze sa pritrafi tretie, tak jedine wanderer kupujem

19. feb 2016
avatar

bebetto nico vynikajuci kociarik zmesti sa aj vacsie dietatko...strieska sa da nariahnut... dieta si pohodlne lezka a velmi dobre sa s nim manipuluje.... akurat ho predavam :( uz sme nan velky a vacsinou chodime autom... aleluto mi je ho velmi aj svagrinka si po mojich skusenostiach kupila ten isty...dokonca trojkombinaciu

19. feb 2016
avatar

Mamas&papas Urbo alebo sola

20. feb 2016
avatar

Dakujem vsetkym...nakiniec sme kupili peg perego book plus s pop up modular a je fantasticky☺

3. mar 2016
avatar

@adriana84 Tiež po nom pokukujem ale neviem sa rozhodnut medzi ním a Britax B-Motion🙂

29. mar 2016